Питання та відповіді

Чи містить крем SOLIVIN гормони?
  Під час виробництва крему SOLIVIN гормони НЕ використовуються! З детальним складом крему SOLIVIN Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі склад.
Чи буде позитивний ефект від застосування крему SOLIVIN у прогресивній стадії псоріазу, з появою нових бляшок?
  Крем SOLIVIN рекомендовано застосовувати в стаціонарній стадії перебігу псоріазу. У стадії загострення захворювання крем підходить не всім.
  Зверніться за консультацією до лікаря дерматолога та пройдіть курс лікування прогресуючої стадії даного захворювання. Після стабілізації процесу загострення і припинення виникнення нових висипань на шкірі можна почати використання крему SOLIVIN.
Чи можливе застосування крему SOLIVIN для лікування псоріазу спільно з використанням інших мазей, у тому числі гормональних?
  Не рекомендовано комбінувати нанесення на псоріатичні бляшки інших мазей та (або) кремів, що використовуються для лікування псоріазу (особливо тих, що містять гормони), в період застосування крему SOLIVIN. Виняток можуть становити гіпоалергенні поживні та зволожуючі косметичні креми, лосьйони, олії використання яких можливе після змивання з шкірного покриву крему SOLIVIN для запобігання сухості шкіри.
Чи продовжувати використання крему SOLIVIN після його регулярного застосування, коли бляшки видозмінилися в червоні плями?
  Після регулярного застосування крему SOLIVIN згідно інструкції, псоріатичні бляшки регресують і перетворюються в червоні плями. Крем потрібно застосовувати і надалі до їх повного зникнення. Рекомендується додатково проконсультуватися у лікаря дерматолога.
Після припинення довготривалого застосування гормональної мазі в стаціонарній стадії (без загострення), чи можна перейти на використання виключно крему SOLIVIN?
  Рекомендується використовувати крем SOLIVIN не раніше, ніж через два тижні після закінчення застосування гормонального засобу для кращого ефекту. Радимо додатково проконсультуватися з вашим лікарем дерматологом.
Чи можна використовувати крем SOLIVIN у період вагітності?
  SOLIVIN має протипоказання у випадку непереносимості окремих компонентів, що входять до складу крему. Крім того, до складу входить саліцилова кислота, застосування якої не рекомендовано під час вагітності та годування дитини груддю. Тому, під час вагітності наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з лікарем перед початком використання крему.
Чи можна застосовувати крем SOLIVIN дітям?
  Крем SOLIVIN можна застосовувати дітям від 3-х років згідно інструкції.
Які побічні ефекти можуть виникнути під час застосування крему SOLIVIN?
  Побічним ефектом крему SOLIVIN є можливість виникнення алергічних реакцій на компоненти, що входять до складу крему. У зв’язку з цим перед початком застосування крему, рекомендовано уважно ознайомитися з його складом. Рекомендовано почати застосування крему з невеликої добре видимої ділянки на шкірі і уважно спостерігати за реакцією шкірного покриву в даному місці після декількох раз нанесення крему. Якщо алергічна реакція відсутня, продовжити застосування згідно інструкції.
Чи можна використовувати SOLIVIN на обличчі, зокрема, на бровах?
  Використання крему SOLIVIN на обличчі можливе. Перед нанесенням, рекомендовано попередньо провести перевірку на алергічну реакцію на будь-якій видимій ділянці тіла. При відсутності алергічної реакції, крем можна наносити на обличчя, водночас його необхідно наносити тонким шаром, не допускати потрапляння в очі. Крем не втирати!
Чи можна при використанні крему SOLIVIN відвідувати солярій або приймати сонячні ванни?
  Застосування крему SOLIVIN у поєднанні з сонячними ваннами або солярієм можливе лише з обережністю, а саме:

 • перед проходженням даних процедур необхідно повністю змити крем з шкірного покриву;
 • під час застосування крему SOLIVIN заборонено застосовувати будь-які засоби для засмаги.
Чи залишає крем SOLIVIN сліди на одязі?
  Основу крему SOLIVIN складають мінеральні та рослинні олії, тому крем може залишати сліди на одязі. Після нанесення крему SOLIVIN бажано не одягатися протягом мінімум однієї години. По закінченню години, крем, що не увібрався, можна промокнути сухою серветкою.
Де можна придбати крем SOLIVIN в Україні?
  Крем SOLIVIN можна замовити через сайт www.tabletki.ua з безкоштовною доставкою у найближчу аптеку або на нашому сайті.
Чи включена в ціну крему SOLIVIN, вказану на сайті, вартість доставки?
  Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні крему SOLIVIN від 2-х штук. В інших випадках вартість доставки розраховується згідно тарифів перевізника при оформленні замовлення. Під час вибору форми оплати «Оплата при отриманні» потрібно враховувати поштовий збір, який додатково стягується в поштовому відділенні при отриманні товару.

Мій аккаунт

РЕЄСТРАЦІЯ

Моє замовлення

Дякуємо за замовлення в нашому інтернет магазині. Бажаємо Вам міцного здоров’я.

Немає товарів у кошику.