Про нас

Революційний продукт SOLIVIN® – як результат довготривалої роботи та пошуку нових рішень

Протягом двох років наша група однодумців з Європейських країн працювала над створенням революційного крему для покращення стану шкірного покриву – SOLIVIN®. Засіб для профілактики дерматозів з’явився завдяки міжнародному обміну досвідом між спеціалістами, які підійшли до підбору компонентів та їх співвідношення з максимальною ретельністю!

Наша Місія – розробка продукту, який поєднує в собі цілющі сили Природи та допомагає зберегти красу та еластичність шкіри. Ми гарантуємо європейську якість продукту, оскільки  виробляємо його на фармацевтичному заводі в Чехії, оснащеному інноваційними потужностями з високим рівнем контролю якості продукції. Наш головний офіс розташований в м. Прага, де народжуються та удосконалюються ідеї пошуку Нових Революційних Рішень.


Під час виробництва ми використовуємо виключно природні та екологічні компоненти. Завдяки вузькій спеціалізації усіх представників Команди, нам вдалося створити засіб, дія якого цілеспрямовано направлена на догляд за проблемною шкірою.

Ми поставили перед собою Ціль – створити Безпечний Продукт, що не викликає звикання. І досягли її! Крем SOLIVIN® – сертифікований засіб, при регулярному використанні якого можна добитися стійкої ремісії.

Мій аккаунт

РЕЄСТРАЦІЯ

Моє замовлення

Дякуємо за замовлення в нашому інтернет магазині. Бажаємо Вам міцного здоров’я.

Немає товарів у кошику.