Повернення

Повернення і обмін товарів кінцевим споживачам, здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством України, згідно Закону України " Про захист прав споживачів " №1023-XII від 12.05.1991.

В разі відмови від товару належної якості, яка мала місце при отриманні товару у відділенні доставки або у присутності кур'єра, Покупець має право повернути товар Продавцю. В такому випадку Покупець має право на повернення коштів, сплачених за товар, за вирахуванням транспортних витрат. 

Продавець вживає всіх заходів для забезпечення максимально надійного пакування замовлення. При отриманні замовлення, Покупець оглядає отримані товари на предмет пошкоджень. Якщо в процесі транспортування пакунок було пошкоджено перевізником, Покупець не приймає доставку по причині пошкодження та невідкладно повідомляє про це Продавця. В такому випадку Покупець має право одержати назад кошти, сплачені за товар, і не оплачує транспортні витрати. Претензії у зв’язку з пошкодженням товару після його одержання не приймаються.

Мій аккаунт

РЕЄСТРАЦІЯ

Моє замовлення

Дякуємо за замовлення в нашому інтернет магазині. Бажаємо Вам міцного здоров’я.

Немає товарів у кошику.