Бактеріальний дерматоз

Бактеріальний дерматоз

Бактеріальний дерматоз – це запалення шкірних покривів, спричинене стафілококами, стрептококами або іншими мікроорганізмами. Патологія часто розвивається при пошкодженні цілісності шкірного покриву, внаслідок його надмірної сухості, попрілостей, інших дерматологічних захворювань.

Як і вірусний дерматоз, патологія виникає у разі зниження імунітету. За відсутності ефективного лікування хвороба може давати рецидив. Якщо ви часто страждаєте від шкірних захворювань, не зайвим буде дізнатися все про дерматоз.

Бактеріальні дерматози зазвичай супроводжуються гнійничковими утвореннями. Можуть локалізуватися на різних ділянках шкіри та слизових.

  • на обличчі та голові;
  • у пахвинних складках;
  • на язиці та внутрішній стороні щік;
  • на спині, животі та інших місцях.

Як і герпетиформний дерматоз (Дюрінга), бактеріальне шкірне захворювання небезпечне широким поширенням і серйозними ускладненнями. Терапія проводиться із застосуванням антибіотиків. Для місцевого лікування може використовуватися антибактеріальний крем від дерматозу, який також знімає симптоми запалення, допомагає позбутися свербіння та інших проявів захворювання.

Мій аккаунт

РЕЄСТРАЦІЯ

Моє замовлення

Дякуємо за замовлення в нашому інтернет магазині. Бажаємо Вам міцного здоров’я.

Немає товарів у кошику.