Вірусний дерматоз

Вірусний дерматоз

Вірусний дерматоз – це захворювання шкірних покривів, спричинене вірусними інфекціями. Особливість патології полягає в тому, що симптоматика проявляється не в момент інфікування, а при зниженні імунітету, авітамінозі або стресі.

Основна класифікація вірусних дерматозів:

  1. Герпес. До цієї категорії відноситься оперізуючий лишай, простий герпес, вітряна віспа, пухирцеві висипання на слизових.
  2. Бородавки. Відрізняються утворенням вузликів, що розростаються. Вигляд цих новоутворень знайомий багатьом людям і без фото.
  3. Контагіозний молюсок. Зовні трохи схожий на бульозний дерматоз, але відрізняється тим, що щільна бульбашка заповнена кашкоподібним вмістом.

Необов'язково знати все про дерматоз, але при перших проявах важливо звернутися до лікаря. Ця патологія, як і бактеріальний дерматоз, на ранній стадії легше піддається лікуванню. Вірусні дерматози лікуються антисептичними та противірусними препаратами. Для відновлення шкірного покриву може застосовуватися крем від дерматозу. Іноді потрібне видалення утворень рідким азотом, лазером або електрохірургічними інструментами.

Мій аккаунт

РЕЄСТРАЦІЯ

Моє замовлення

Дякуємо за замовлення в нашому інтернет магазині. Бажаємо Вам міцного здоров’я.

Немає товарів у кошику.