Псоріаз

Псоріаз

Псоріаз – це хронічне захворювання шкіри, яке іноді поширюється на нігті, суглоби та внутрішні органи. Характеризується появою червоних плям та папул, які зливаються у бляшки. Вони знаходяться над поверхнею шкіри, вкриті сріблястими лусочками, які легко від'єднуються. При лікуванні перевага надається препаратам місцевої дії. Не дивно, що коли діагностовано псоріаз, чим мазати, пацієнти обов'язково уточнюють у лікаря.

Чи передається псоріаз?

Навіть якщо використовувати ефективні мазі від псоріазу, вилікувати захворювання повністю неможливо. При такій патології вдається лише досягти тривалої ремісії.

Багатьох людей цікавить, чи передається псоріаз? Захворювання має неінфекційну природу, тому не заразне. Дітям патологія іноді передається від батьків. Більше про перебіг хвороби у маленьких пацієнтів читайте у статті: Псоріаз у дітей.

Симптоми псоріазу

Псоріаз супроводжується появою яскраво-рожевих папул, які перетворюються на бляшки, вкриті лусочками. Ознаки захворювання посилюються при сухості шкіри. Бляшки починають лущитися, з'являється свербіж. Зменшити прояв симптомів допомагає зволожуючий крем при псоріазі.

Крім того, симптоматика залежить від стадії та форми патології. Більше інформації про це ви знайдете у нашій статті: Види псоріазу.

Як проводиться лікування?

При лікуванні псоріазу застосовується комплексний підхід до лікування, при цьому приділяється симптоматична терапія за допомогою місцевих препаратів. Якщо потрібне лікування псоріазу, мазі можуть застосовуватись гормональні та негормональні, при цьому препарати зі стероїдами варто використовуватися з обережністю, оскільки вони здатні викликати серйозні ускладнення.

Негормональна мазь для лікування псоріазу усуває запалення, зменшує сухість та лущення. Наприклад, мазь «Соловін» помітно знімає симптоми захворювання та покращує загальне самопочуття.

В окремій статті ми докладно розглянули вплив різних видів мазей на організм: Гормональні та негормональні мази при псоріазі.

Мазь при псоріазі волосистої частини голови або інших ділянок тіла може доповнюватись вітамінами, імунодепресантами та іншими препаратами. Важко визначити найкращий засіб від псоріазу, оскільки хороших терапевтичних результатів вдається досягти при умові комплексного підходу. Він також включає дотримання збалансованого раціону. Про нього можна детально дізнатися у статті: Дієта при псоріазі.

Народна медицина

Незважаючи на те, що купити мазь від псоріазу можна в будь-якій аптеці, багато пацієнтів віддають перевагу засобам народної медицини. Деякі рецепти, наприклад, ванни з алое або відвари лікарських трав для примочок можна застосовувати як допоміжну терапію, але тільки після консультації з лікарем, щоб не посилити перебіг захворювання. Детально про застосування таких речовин читайте у статті: Народні засоби для лікування псоріазу.

Мій аккаунт

РЕЄСТРАЦІЯ

Моє замовлення

Дякуємо за замовлення в нашому інтернет магазині. Бажаємо Вам міцного здоров’я.

Немає товарів у кошику.