Сверблячий дерматоз

Сверблячий дерматоз

Сверблячі дерматози шкіри – це група шкірних захворювань, які завжди супроводжуються свербінням. Патологію можуть спричинити різні збудники, алергічні реакції, стреси та інші фактори. Якщо іхтіозіоформний дерматоз обумовлений генетичними факторами, то дана форма захворювання викликана зовнішнім впливом.

Виділять такі види сверблячих дерматозів:

  • короста;
  • атопічний дерматит;
  • алергічний дерматит;
  • кропив'янка;
  • псоріаз;
  • себорейний дерматит та ін.

Залежно від причини виникнення може бути заразним та незаразним. До речі, пігментний дерматоз рідко супроводжується свербінням.

Складно сказати, як виглядає патологія, навіть якщо детально вивчити все про дерматоз. Можуть з'являтися висипання, почервоніння, лущення, бляшки та інші симптоми на обличчі, спині, животі, кінцівках. Головна відмінна особливість – сильне свербіння. На його тлі погіршується сон та психоемоційний стан пацієнта.

Лікування захворювання спрямоване на усунення свербежу та фактора, який провокує його виникнення. Часто необхідне застосування антигістамінних препаратів та заспокійливих засобів для нормалізації функцій нервової системи. Для місцевого лікування використовується крем від дерматозу, а при сильному свербінні лікар може призначити гормональну мазь. Як і дерматоз Базена, захворювання можна попередити, якщо стежити за гігієною, зміцнювати імунітет та дотримуватись інших профілактичних заходів.

Мій аккаунт

РЕЄСТРАЦІЯ

Моє замовлення

Дякуємо за замовлення в нашому інтернет магазині. Бажаємо Вам міцного здоров’я.

Немає товарів у кошику.